×

Alışverişlerinizin Tamamı Ücretsiz Kargo Fırsatı ile Size Ulaşıyor

Sipariş Oluşturduktan Sonra Süreç Nasıl İşliyor? 

Siparişlerin tamamı tek bir ortamda toplanıyor ve zamana göre sıralamada yerini alıyor. Sırası gelen siparişin Faturası oluşturulduktan sonra güvenli bir şekilde gönderimini sağlayacağımız kargo paketinde yerini alıyor ve bize iletmiş olduğunuz adres kartının çıktısı alınarak kargo paketine ekleniyor. Geliştirdiğimiz sistemler sayesinde siparişte belirtmiş olduğunuz ürünün ya da başka bir adrese hatalı gönderimlerin de önüne geçmiş oluyoruz. Kargo işlemlerini tamamladıktan sonra en fazla yarım saat içinde ürününüzü kargo şirketine teslim etmiş oluyoruz. Saat 16,30'a verilen tüm siparişlerin kargolarını aynı gün içinde kargo şirketine teslim ediliyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ürünün girişini yaptıktan sonra 1-3 iş günü içinde kargonuzu size ulaştırıyor. Kargo Paketimin Nerede Olduğunu Nasıl Öğreneceğim? 

Kargonuz Yurtiçi Kargo firmasına teslim edildikten sonra tarafınıza (Kısa mesaj ve e-Posta yoluyla) kargo takip numarası gönderilecektir. Size gönderilen takip numarasıyla Yurtiçi Kargonun internet sitesi ve mobil uygulamasından kargonuzu anlık takip edebilirsiniz. Bu işlemlerden herhangi birini bilmiyorsanız lütfen WhatsApp numaramızdan bize ulaşın. Size çok kısa sürede en iyi hizmeti sağlıyor olacağız.   Kargoda Ürününüz Ezilmiş Olarak Gelirse Ne Yapmalısınız? 

Kargonuzu getiren kurye çalışanına tutanak tutmasını istediğinizi söylediğiniz taktirde bunu yapacaktır. Lütfen bunun sizin hakkınız olduğunu unutmayın. Tutanak tutulduktan sonra ürünü bize göndermeniz durumunda size hem siparişinizin aynısını hem de özür olarak daha farklı çeşitlerimizden yollayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Menderes Efendi Lokum olarak müşterilerimizi önemsiyor ve onların yanında yer alıyoruz. 


Fiyat Bilgisini Saklı Tutarak Hediye Lokum Göndermek İstiyorum. 

Menderes Efendi Lokum'a gelen siparişlerin çok büyük bir bölümünü hediyelik kargolar oluşturmakta. Sizin adınıza kargo çıkışı yaparak istediğiniz ürünün gönderimini ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz. Ürünün içinde bulunan fatura ve benzeri ücret bilgisi içeren tüm bilgileri dilerseniz adresinize dilerseniz ise e-Posta yoluyla PDF dosyası olarak iletiyoruz.